wystawa #5G ROADSHOW2020

W imieniu firmy Huawei serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy #5G ROADSHOW2020, która ma miejsce w Warszawie w dniach 28 – 30 września. Wystawa jest zlokalizowana w Warszawie na parkingu przy centrum handlowym REDUTA – Aleje Jerozolimskie 148.

W ramach wystawy będzie można się zapoznać z rozwiązaniami opartymi na technologii 5G. Będą przedstawione rozwiązania dla różnych segmentów rynku i przedstawicieli różnych operatorów i partnerów.

Będzie można bezpośrednio porozmawiać z ekspertami Huawei, którzy odpowiedza na wszelkie pytania dotyczące przedstawianych rozwiazań w zakresie 5G2B, 5G2C, AI, Tech4All. Zostana przedstawione również prezentacje w atrakcyjnej wersji : 5GAR Tour Guide, 5G + 8K Streaming, VR training, Remote Experts AR, 5G + Cloud VR, VR Football, Next-gen 5G Devices I wiele więcej rozwiazań. Będzie można wypróbować osobiście wiele ciekawych opcji.

Zachęcamy do wizyty i uprzejmie proszę o potwierdzenie terminu tak abyśmy mogli zarezerwować do waszej dyspozycji naszych najlepszych ekspertów.

Ze względu na ograniczenia związane z CoviD-19 liczba osób, które mogą jednocześnie przebywać na wystawie jest ograniczona. W celu rezerwacji wejściówki prosimy o kontakt z organizatorami wystawy – piotr.bednarski@huawei.com

[pdf-embedder url=”https://psrp.org.pl/wp-content/uploads/2020/09/Roadshow-5G-Truck_Innowacje-na-wyciągnięcie-ręki.pdf” title=”Roadshow 5G Truck_Innowacje na wyciągnięcie ręki”]