Akademia Dobrych Praktyk Samorządowych

Akademia Dobrych Praktyk Samorządowych powstała w odpowiedzi na potrzebę udoskonalania umiejętności miękkich członków samorządów studenckich w Polsce. Dobry i skuteczny samorządowiec to osoba o wielu talentach, otwarta na zmiany i dialog ze środowiskiem. Dlatego tak ważna jest zdolność skutecznej komunikacji. Codziennie czekają na nas trudne zadania, które wykonujemy tak samo wewnątrz organizacji, jak również w otoczeniu zewnętrznym (władze, pracownicy dydaktyczni i administracyjni, studenci, instytucje i organizacje działające poza Uczelnią).

Zauważając lukę w ofercie szkoleń dla studentów pełniących funkcje w organach samorządów studenckich Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie uruchamia Akademię Dobrych Praktyk Samorządowych, podczas której zgłębimy takie tajniki umiejętności miękkich jak: przywództwo, efektywny zespół, motywowanie oraz negocjacje.

Warsztaty poprzedzone zostaną specjalnie przygotowaną na tą okazję debatą: „Przyszłość studenta na rynku pracy”, która będzie wstępem do aktywnych warsztatów, ale również wymiany doświadczeń między studentami z całej Polski. Liczymy na ożywioną dyskusję!

Termin: 18-20 stycznia 2013 roku

Miejsce: Kraków, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27

Zakwaterowanie: hotel Campanile, ul. Św. Tomasza 34

Zapewniamy wyżywienie i przerwy kawowe a także liczne atrakcje

Koszt: 350zł od osoby
Zapisy na stronie: www.adps.pl

Konferencja została objęta patronatem Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. Partnerem organizacyjnym konferencji jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Karta zgłoszeniowa

Zaproszenie