Daj się porwać Azji!

Azja, największy kontynent świata, zamieszkiwany przez największą liczbę mieszkańców. Czy zatem oferuje najwięcej możliwości? Czy może też charakteryzuje się największą konkurencją – dlatego nie warto tam wyjeżdżać? Dziś pokażemy dwa dowody, że (zdecydowanie) warto!

 

Zacznijmy od pierwszej propozycji – Korei Południowej. Jakieś skojarzenia? Pierwsza myśl, czy to ta socjalistyczna z Kim Dzong Unem na czele? Chwila refleksji i już wiemy, że to nie o tę Koreę chodzi, tylko o stolicę K-Popu oraz kraj wysoko rozwinięty m.in. technologicznie, o czym świadczy np. założona w 1938 roku firma Samsung.
Przejdźmy do oferty. Rozważaliście kiedyś studia w tak odległym kraju? Asia Exchange zaprasza na spotkanie Study in South Korea: Why and How?, które odbędzie się w środę 24 marca br. o godzinie 15:00 na platformie Zoom w formie interaktywnego webinara. 

Podczas spotkania dowiecie się, dlaczego warto studiować w Korei, jak wygląda sytuacja pandemiczna, a także zaprezentowane zostaną uczelnie partnerskie. Nie zabraknie czasu na pytania od uczestników webinaru w podsumowującej sesji Q&A. Całość potrwa nie dłużej niż 60 minut. Rejestracja: https://zoom.us/meeting/register/tJUufuGsqTkrGNMEJVEWP9zozjiR1g4ycazj. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dot. studiowania w Azji, nie tylko w Korei, ale też np. na Bali, znajdziecie na stronie: https://asiaexchange.org 

 

Naszą drugą propozycją jest wyjazd do Chin. Co wiemy o Chinach? Potęga gospodarcza, piszą niezrozumiałymi dla nas znaczkami, a do tego stanowią ponad 18% całej populacji świata! Natomiast dziś nie o chińskiej kulturze, kuchni czy podróżach…no chyba, że na studia i kursy językowe!

Projekt Asianship istnieje od 2016 roku, wspierając wzajemną współpracę gospodarki europejskiej oraz Dalekiego Wschodu. Z tej możliwości skorzystało  już ponad 100 studentów, a wartość stypendiów wynosi 3 miliony CNY, czyli ponad 1,7 miliona PLN.
W ramach Asianship można skorzystać, m.in. z kursów językowych czy programów studiów. Można zdobyć wykształcenie na renomowanych chińskich uczelniach i równocześnie przeżyć przygodę życia. Asianship oferuje wsparcie przy formalnościach, aż po odbiór z lotniska i rejestrację na uczelni w Chinach.

Szczegółowa oferta oraz inne informacje (np. w postaci bloga) znajdują się na stronie: https://www.studiawchinach.pl. Materiały są dostępne w języku polskim.