Dni otwarte na uczelniach w całej Polsce!

Maturzyst(k)o,
zastanawiasz się nad wyborem swojej przyszłej uczelni? Nie wiesz gdzie znaleźć informację o dniach otwartych?

Przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziesz spis informacji dotyczących dni otwartych na uczelniach w całej Polsce.

Chcesz zgłosić swoje dni otwarte na uczelni?

Wypełnij formularz, po przesłaniu informacja o dniach otwartych pojawi się w ciągu 3 dni:

Formularz informacyjny

Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Data: 23 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: stacjonarna

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty – 23 marca 2022r. od 10 do 13! Znajdziecie tutaj wszystko, czego zapragniecie! Od Angielskiego po Budowę Maszyn i Informatykę, a także poznacie od podszewki członków Samorządu Studenckiego i jego działalność!

Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie

Data: 23 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: hybrydowa

Więcej informacji na stronie: Klik!

 

Parę słów od organizatorów:

1 kwietnia 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych. W tym roku będzie on miał charakter hybrydowy. Dla wszystkich zainteresowanych studiami w najchętniej wybieranej uczelni zawodowej w Polsce oferującej bezpłatne studia, przewidziano spotkania wirtualne oraz stacjonarne. Transmisja programu wirtualnego rozpocznie się o godz. 10 na stronie uczelni, You Tube oraz Facebooku, spotkania stacjonarne z poszczególnymi wydziałami zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej. W trakcie transmisji aktywne będą także wirtualne pokoje, w których porozmawiać będzie można z przedstawicielami każdego z wydziałów Uczelni. Dodatkowo, w holu Budynku E przedstawiciele każdego z Wydziałów odpowiadać będą na pytania zainteresowanych studiami.

W ramach części transmitowanej on-line kandydaci na studentów ANS w Tarnowie będą mogli zdobyć komplet informacji odnośnie oferty dydaktycznej, możliwości stypendialnych, wyjazdów zagranicznych, realizacji sportowych pasji, czy studenckich aktywności. – W naszym studiu spotkamy się z przedstawicielami wszystkich wydziałów, niektórych jednostek Uczelni oraz studentami i absolwentami. Chcemy w prosty, ale kompleksowy sposób pokazać, że wybór ANS na miejsce studiów jest wyborem trafnym – wyjaśnia Piotr Kopa, kierownik Biura Promocji ANS w Tarnowie.

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną, w tym roku przewidziano także część stacjonarną. Chętni będą mogli zwiedzać najciekawsze miejsca tarnowskiej Uczelni, wziąć udział w licznych pokazach, prezentacjach, wykładach i spotkaniach. Pełny program tych atrakcji prezentujemy poniżej.

Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów

Data: 3 – 9 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

W programie Dni Otwartych Online znajdują się:

bezpłatne indywidualne konsultacje z pedagogami dla kandydatów na studia,
spotkania z kierownikami studiów,
otwarte lekcje i wykłady,
koncerty online na kanale YouTube Akademii Muzycznej w Łodzi.

OTWARTE LEKCJE I WYKŁADY ONLINE
Wszystkie lekcje otwarte i wykłady będą odbywać się według planu Dni Otwartych, udział w nich nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w lekcjach otwartych powinny dołączać do lekcji online na początku planowanych zajęć, nie w trakcie ich trwania. Wszystkie lekcje są regularnymi zajęciami studentów poszczególnych specjalności i istotne jest zachowanie ciągłości i jakości lekcji.

Szczegółowy harmonogram dla poszczególnych wydziałów podamy wkrótce!

BEZPŁATNE KONSULTACJE STACJONARNE I ONLINE Z PEDAGOGAMI DLA KANDYDATÓW NA STUDIA
W ramach Dni Otwartych kandydaci na studia mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z pedagogami Akademii Muzycznej w Łodzi.
Na indywidualne konsultacje stacjonarne i online można umówić się, zgłaszając się wcześniej (począwszy od 24 lutego 2022 roku) drogą mailową na adres: konsultacje@amuz.lodz.pl.
Indywidualne bezpłatne konsultacje stacjonarne lub online na zapisy będą możliwe również w późniejszym terminie: od 10 marca do 13 kwietnia 2022.

Szczegółową listę pedagogów udzielających konsultacji podamy wkrótce!

SPOTKANIA ONLINE Z DZIEKANAMI I KIEROWNIKAMI INSTYTUTÓW
W ramach Dni Otwartych zapraszamy na spotkania z Dziekanami i Kierownikami Instytutów, którzy opowiedzą Wam, jak wygląda studiowanie na wybranych specjalnościach. Postarają się również odpowiedzieć na Wasze pytania.
W tym roku dodatkowo wprowadzamy formułę spotkań Q&A, w których każdy z Was będzie mógł zadać pytanie i uzyskać odpowiedź od pełnomocnika rektora ds. studenckich i rozwoju uczelni, rzecznika prasowego uczelni, pracownika działu nauczania i przedstawiciela samorządu studenckiego uczelni.

Szczegółowy harmonogram spotkań podamy wkrótce!

KONCERTY ONLINE
W ramach Dni Otwartych zapraszamy na kanał Akademii Muzycznej na YouTube, gdzie znajdziecie emisje i transmisje live koncertów organizowanych przez Uczelnię.

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Data: 12 kwietnia 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Maturzysto! Kandydacie!
Zastanawiasz się jaką ścieżkę teraz wybrać?
Chcesz rozwijać się w miejscu, które da Ci nie tylko teoretyczną wiedzę naukową, ale także przydatne na rynku pracy uprawnienia, umiejętności i niezapomniane przeżycia? Masz dość uczenia się wyłącznie w trybie online?
Jeżeli tak to mamy podstawy by twierdzić, że AWF w Krakowie to miejsce właśnie na Ciebie.
Już 12 kwietnia 2022 o godz.10:00, wszystkiego o naszej Uczelni dowiesz się bez opuszczania swojego ulubionego miejsca
Pomożemy ci podjąć decyzję! O Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie wypowiedzą się studenci… i nie tylko
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy materiały, w których dokładnie opisujemy to, czego możesz się u nas spodziewać. Jeśli Ci to nie wystarczy – spokojnie. Na końcu zostanie zorganizowany live, podczas którego odpowiemy na wszystkie dręczące Cię pytania.

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie

Data: 8 kwietnia 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Akademicki Dzień Nauki, IX Targi Pracy oraz Seminarium branżowe w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie

W dniu 8 kwietnia 2022 roku w Kampusie Techniczno-Sportowym KPU w Krośnie odbędą się IX Targi Pracy, Seminarium branżowe pn. Kluczowe kompetencje pracownika w dobie Przemysłu 4.0. oraz Akademicki Dzień Nauki.

Jak co roku, Targi organizowane są przez Biuro Karier KPU w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU.

Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców i tych lokalnych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem firmy i pozostawienia swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy.

Targi będą również obfitować w liczne atrakcje. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w organizowanych warsztatach i szkoleniach oraz konkursach z ciekawymi nagrodami.

W ramach Akademickiego Dnia Nauki odbędzie się Seminarium branżowe pn. Kluczowe kompetencje pracownika w dobie Przemysłu 4.0, w trakcie którego prelekcje wygłoszą eksperci z Doliny Lotniczej, Platformy Przemysłu Przyszłości oraz firmy Siemens Sp. z o.o.

Akademicki Dzień Nauki KPU w Krośnie to także prezentacje Studenckich Kół Naukowych, prezentacje kierunków studiów, warsztaty przygotowane przez wykładowców i studentów oraz konkursy z nagrodami.

Zapraszamy pracodawców do uczestnictwa w Targach. Aby dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem IX Targów Pracy oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres mailowy: biurokarier@kpu.krosno.pl do dnia 31 marca 2022 roku lub skontaktować się z Biurem Karier KPU w Krośnie tel. 13 43 755 18.

Wszelkie informacje dotyczące Akademickiego Dnia Nauki, IX Targów Pracy oraz Seminarium branżowego dostępne są na stronie Biura Karier i Praktyk KPU w Krośnie: https://kpu.krosno.pl/bk/targi-pracy-2022/.

Zapraszamy do udziału!

Lotnicza Akademia Wojskowa

Data: 4 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Więcej informacji na stronie: Klik!

Parę słów od organizatorów:

Zapraszamy już 4 marca br. o godzinie 10:00 na Wirtualny Dzień Otwarty w Lotniczej Akademii Wojskowej. Zaprezentujemy ofertę edukacyjną i szkoleniową oraz pokażemy, jak wygląda „Szkoła Orląt” od środka. Transmisja online odbędzie się na Facebooku i Youtubie LAW.

Politechnika Białostocka

Data: 24 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: stacjonarna

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

24 marca Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej! Chcesz zostać specjalistą IT, biotechnologiem, a może leśnikiem? Chcesz zdobyć tytuł inżyniera, a później magistra? Przyjdź 24 marca na Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej! Zapisz się na wydarzenie! Szczegóły na stronie: https://dni.pb.edu.pl/

Poznaj ofertę 28 kierunków studiów na 6 wydziałach uczelni. Pomożemy Ci zrealizować plan na studia i zaprojektować przyszłość! Dowiesz się, jak rozwijać swoją pasję i dlaczego nasz dyplom ma wartość!

Kiedy: 24 marca, godz. 9.00-15.00

Gdzie: Politechnika Białostocka

Formuła spotkania: stacjonarna, wstęp wolny

 

Zapisy na wydarzenie od 1 marca do 18 marca: https://dni.pb.edu.pl/rejestracja/zarejestruj-sie-grupe/

Dlaczego warto:

• zobaczysz od środka największą uczelnię techniczną w płn.-wsch. Polsce

• poznasz wydziały i kierunki studiów

• skorzystasz z praktycznych zajęć

• zwiedzisz innowacyjne laboratoria i pracownie

• spotkasz przyszłych wykładowców

• zapytasz studentów o ich własne doświadczenia

• przekonasz się, jak można realizować swoje pasje

• dowiesz się, jak wygląda proces rekrutacji

• poznasz możliwości studiowania za granicą

• dowiesz się, jakich specjalistów szuka rynek pracy

 

W programie:

• praktyczne warsztaty, ciekawe prezentacje i wykłady

• wycieczki po wydziałach, kampusie i akademiku

• prezentacja Studenckich Kół Naukowych

• ekspozycja projektów studentów m.in. bolid CMS-07, łazik marsjański

• stoisko Centrum Rekrutacji i Wspierania Edukacji – rekrutacja „krok po kroku”

• strefa chillout’u – spotkanie ze studentami z samorządu studenckiego

• zwiedzanie Biblioteki Politechniki Białostockiej

• stoisko Biura Współpracy Międzynarodowej – studia zagraniczne w ramach Erasmus+

• stoisko Biura Karier i Współpracy z Absolwentami – ścieżki kariery i oferty pracy

• przekąski w Klubie Gwint

Politechnika Częstochowska

Data: 7 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: stacjonarnie

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

 

Parę słów od organizatorów:

 

Wybierasz studia? Chcesz zostać inżynierem, a może magistrem? Bez obaw, pomożemy Ci!
Zapraszamy na Dni Otwarte Politechniki Częstochowskiej! Podpowiemy Ci, jak zrealizować swój plan na przyszłość.
U nas znajdziesz 6 wydziałów i ponad 30 kierunków studiów, dzięki którym masz szansę zostać specjalistą swojej branży!

Zapraszamy od 7 do 11 marca 2022 r. na Politechnikę Częstochowską!

Politechika Gdańska

Data: 21-22 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: hybrydowo

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

 

Parę słów od organizatorów:

Politechnika Gdańska zaprasza na Ogólnopolskie Dni Otwarte:
• 21 marca spotkania stacjonarne (wybrane wydarzenia transmitowane również na kanale YouTube PG)
• 22 marca spotkania online (obowiązuje rejestracja)
Dni otwarte będą doskonałą okazją, aby spotkać się z przedstawicielami PG – studentami, wykładowcami i pracownikami. Dowiecie się na co zwrócić uwagę, planując studia na Politechnice Gdańskiej, jak przygotować się do rekrutacji i związanych z nią formalności. Weźmiecie udział w ciekawych wykładach, warsztatach i pokazach prowadzonych przez wykładowców i studentów.
Uczniowie, którzy odwiedzą kampus Politechniki Gdańskiej 21 marca będą mieli nadto okazję wziąć udział w Forum Organizacji i Kół Naukowych (FOKA), gdzie swoją działalność zaprezentują studenci pasjonaci różnych aktywności oraz w grze terenowej przygotowanej przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.
Podczas dni otwartych Politechnika Gdańska zaplanowała także spotkania dla kandydatów z zagranicy, przygotowując wybrane wydarzenia w języku angielskim.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia znajduje się na stronie: wirtualna.pg.edu.pl

Politechnika Łódzka Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Data: 28 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

 

Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska w dniach 28 marca-3 kwietnia 2022r. zaprasza na szóstą edycję Dnia Cegły!
Dzień Cegły Online to idealna okazja by poznać bliżej ofertę studiów na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ! Dla przyszłych studentów przygotowaliśmy pigułkę wiedzy dzięki której dowiecie się jakie możliwości dają poszczególne kierunki studiów, a do tego zobaczycie co do powiedzenia na temat pracy w branży mają absolwenci #WBAIŚ
Więcej informacji na wydarzeniu FB

Politechnika Łódzka Wydział Elektroniki, Elektrotechniki Informatyki i Automatyki.

Data: 29 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: hybrydowa

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Drodzy studenci!
Przed nami wydarzenie, na które wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na Dzień Wydziału EEIA 2022, który odbędzie się już 29 marca. Jest to największe wydarzenie na naszym wydziale, dlatego nie może Cię na nim zabraknąć. Tegoroczna, szósta edycja będzie odbywała się w formie hybrydowej. To idealna okazja aby:
– wziąć udział w atrakcyjnych szkoleniach,
– poznać potencjalnych pracodawców i oferty staży,
– poznać nowe, ciekawe osoby i dołączyć do Studenckich Kół Naukowych,
– rozpocząć swoją przygodę z Wydziałową Radą Samorządu WEEIA!
Obserwujcie nasze wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
Czekamy właśnie na Ciebie!

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Data: 19 kwietnia 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Więcej informacji na stronie: Klik!

Parę słów od organizatorów:

Zastanawiasz się nad kierunkiem studiów? A może jesteś już pewien swojego wyboru? Wejdź na stronę i zapisz się na dedykowane spotkanie online!

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego, Uniwersytet Śląski w Katowicach

Data: 12 – 15 maja 2022 r.

Forma dni otwartych: stacjonarna

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Węgiel Festiwal to jedyny w Polsce międzynarodowy festiwal filmowy organizowany całkowicie przez studentów. Co roku Węgiel tworzą studenci drugiego roku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego.

Festiwal odbywa się od 12 do 15 maja\ wstęp jest wolny

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Data: 8 kwietnia 2022

Forma dni otwartych: online

Więcej informacji na stronie: Klik!

Więcej informacji na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Pasjonuje Cię świat biznesu, ekonomia, nowe technologie dla firm i gospodarki? Studia na UEP są dla Ciebie! Zapewniamy wysoką jakość kształcenia oraz wiedzę i umiejętności potrzebne ludziom sukcesu!

Zanim uruchomimy formularze rejestracyjne na studia, chcemy przedstawić Ci naszą ofertę edukacyjną na specjalnie przygotowywanym wydarzeniu. Nie przegap naszych Drzwi Otwartych, które odbędą się …online.

Podczas cyklu spotkań:
▪ poznasz kierunki studiów i zasady rekrutacji,
▪ dowiesz się, do ilu krajów możesz wyjechać w ramach programów wymian zagranicznych,
▪ podpowiemy Ci, jak budować swoją karierę zawodową,
▪ odpowiemy na Twoje pytania!

Spotkania odbędą się przez platformę Zoom, dlatego prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego >>>
https://ue.poznan.pl/pl/zapisz-sie,a104336.html

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Data: 2 kwietnia 2022

Forma dni otwartych: hybrydowa

Więcej informacji na stronie: Klik!

Więcej informacji na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Już w sobotę, 2 kwietnia spotkajmy się na Dniu Otwartym na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zapraszamy w mury naszej uczelni. Poznacie wachlarz możliwości, jakie czekają Was podczas studiów na UKSW.

Startujemy o 10.00 w Auditorium Maximum UKSW na ul. Wóycickiego 1/3. W programie spotkania ze studentami i wykładowcami naszego uniwersytetu, konsultacje z doradcami zawodowymi, warsztaty i lekcje pokazowe, a do tego konkursy i upominki od naszych partnerów.

Podczas Dnia Otwartego będziecie mogli poznać nasze sale wykładowe, pracownie, laboratoria i inne obiekty, a przede a przede wszystkim dowiecie się, co zrobić, by zostać studentem UKSW. Wkrótce zamieścimy szczegółowy program wydarzenia.

Wszystkich, którzy nie będą mogli odwiedzić nas stacjonarnie, zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie znajdziecie relacje „na żywo” oraz szereg ciekawych materiałów, dzięki którym przekonacie się, że dzięki wymarzonym studiom na UKSW czeka Was wspaniała przyszłość.

Przyjdź i odkryj przyszłość z nami!

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie

Data: 7 marca 2022

Więcej informacji na stronie internetowej i Facebooku:

https://chopin.edu.pl/rekrutacja

https://www.facebook.com/UMFChopin/events

Parę słów od organizatorów:

Jak co roku zapraszamy na Dni Otwarte UMFC, 7-18 marca 2022!
To najlepsza okazja, aby porozmawiać z wykładowcami i studentami, wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach oraz lekcjach otwartych, a także poznać zasady rekrutacji i posłuchać efektów naszej pracy w wykonaniu pedagogów i studentów.
Podczas spotkań prowadzonych on-line w dniach 7-18. marca 2022 r., będziecie mogli:
– wziąć udział w spotkaniu z dziekanem oraz kierownikami katedr Waszego przyszłego wydziału,
– obejrzeć lekcje otwarte prowadzone na poszczególnych wydziałach,
– uzyskać informacje o możliwościach indywidualnych konsultacji ze swoim przyszłym pedagogiem przedmiotu głównego oraz
– otrzymać garstkę mniej oficjalnych, lecz nie mniej cennych sugestii bezpośrednio od Samorządu Studentów UMFC!
Już niebawem przekażemy Wam najważniejsze wiadomości o poszczególnych wydziałach oraz kluczowe informacje rekrutacyjne, które ułatwią przygotowania i pozwolą na zadanie najważniejszych pytań podczas spotkań przewidzianych na wieczór.
Spotkaj się z nami i dołącz do naszej społeczności!

Uniwersytet Morski w Gdyni

Data: 8 kwietnia 2022

Forma dni otwartych: stacjonarne

Więcej informacji na stronie: Klik!

Więcej informacji na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Dzień otwarty jest to doskonała czas do zapoznania się z możliwościami jakie daje studiowanie na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli Wam się zapoznać z laboratoriami, salami wykładowymi, porozmawiać z wykładowcami oraz zobaczyć w jaki sposób przebiegają zajęcia. Koła Naukowe zaprezentują swoje badania oraz projekty które realizują. Liczymy na Waszą obecność 8 kwietnia 2022r.!!!

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Data: 21 marca 2022

Forma dni otwartych: hybrydowa

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Jak co roku Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie otwiera się dla uczniów szkół średnich i zaprasza na Drzwi Otwarte. Startujemy już 21 marca 2022 r., a wydarzenie przyjmie formę hybrydową – w dniu rozpoczęcia zapraszamy do udziału w spotkaniach stacjonarnych na poszczególnych wydziałach i w jednostkach ogólnouczelnianych oraz na wydarzenia w formie online, które przez cały tydzień odbędą się w przestrzeni wirtualnej.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Data: 24-25 marca 2022

Forma dni otwartych: hybrydowa

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

W dniach 24 i 25 marca 2022 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza w swoje podwawelskie progi! Otwieramy przed Tobą nasze wirtualne drzwi, byś już teraz mogła/mógł poczuć atmosferę studiów w sercu Krakowa. Przygotowaliśmy dwa dni ciekawych spotkań z przedstawicielami kierunków oraz inspirujących rozmów. Pamiętaj, że możesz dołączyć do nas w każdej chwili.

Wirtualne Dni Otwarte rozpoczniemy 24 marca o godz. 10:00 przemówieniem przedstawicieli władz rektorskich. Następnie oddamy głos przedstawicielom kierunków. Koniecznie dołącz do nas i przekonaj się, jak studiuje się na jednym z dwóch papieskich uniwersytetów poza Rzymem.

Jeśli wolisz porozmawiać z kierownikami lub przedstawicielami kierunków, dołącz do nas w piątek, 25 marca o godz. 10:00 na platformie Webex. Przygotowaliśmy dla was przestrzeń do swobodnej, nierejestrowanej rozmowy, podczas której możecie zadać wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na #UPJP2. Przygotuj listę pytań i spotkaj się z nami online. Nasi przedstawiciele chętnie udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Data: 17 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Wydarzenie na Facebooku

Parę słów od organizatorów:

Wszystkich uczniów szkół średnich, a w szczególności tegorocznych maturzystów, serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który będzie transmitowany na kanale Youtube Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Poznaj uczelnię od kuchni – począwszy od rekrutacji poprzez życie studenckie, aż do odbioru dyplomu. Jak zgłodniejecie, to zajrzyjcie w udostępnione na kanałach UPWr materiały dydaktyczno-naukowe, które stworzyli nasi pracownicy.

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Data: 21 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: hybrydowa

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Parę słow od organizatorów:

Powitaj wiosnę z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie! Zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w formule hybrydowej. Będzie możliwość zwiadzania wydziałów, wzięcia udziału w warsztatach, porozmawiania z pracownikami i studentami. Na warsztaty będą obowiązywały zapisy. Zapraszamy zarówno indywidualne osoby jak i grupy zorganizowane. Jednocześnie z Centrum Kongresowego będziemy nadawać przekaz online, podczas którego poznacie ofertę edukacyjną i możliwości jakie dają studia na naszej Uczelni.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie Wydział Zarządzania i Logistyki

Data: 14 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: stacjonarnie

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie Wydział Inżynieryjny

Data: 18 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: stacjonarnie

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

Uniwersytet Zielonogórski Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki

Data: 9 marca 2022 r.

Forma dni otwartych: online

Więcej informacji na stronie: Klik!

Wydarzenie na Facebooku

 

Parę słów od organizatorów:

Wirtualny Dzień Otwarty WIEA już 9 marca 2022 – to wyjątkowe wydarzenie LIVE dla uczniów szkół średnich, gdzie możesz już dziś poczuć się jak student. Zastanawiasz się jaki kierunek wybrać? Jak dostać po studiach dobrą pracę? A może jesteś ciekaw czego uczymy na naszych kierunkach ? Nie czekaj i zapisz się na Dzień Otwarty Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki. Dzień otwarty to okazja żeby zapoznać się z kierunkami przyszłości: Informatyką, Biznesem Elektronicznym, Elektrotechniką czy Automatyką i Robotyką. Odwiedź nasz wydział bez wychodzenia z domu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i program:

https://wiea.clickmeeting.com/wirtualny-dzien-otwarty-wiea-2022/register

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie

Data: 8 kwietnia 2022 r.

Forma dni otwartych: online

 

Parę słów od organizatorów:

DZIEŃ OTWARTY ON – LINE WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ
Zasady rekrutacji, bogata oferta studiów wojskowych i cywilnych, nowoczesne formy kształcenia, szeroki zakres możliwości rozwoju swoich pasji i zainteresowań – to wszystko Wojskowa Akademia Techniczna zaprezentuje podczas Dnia Otwartego on-line. Tegorocznych maturzystów i osoby zainteresowane podjęciem studiów na największej politechnice wojskowej w Polsce zapraszamy na wydarzenie 8 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00.
Podczas Dnia Otwartego on-line zostanie zaprezentowana oferta studiów wojskowych i cywilnych ośmiu wydziałów akademickich WAT: Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania; Cybernetyki; Elektroniki; Inżynierii Lądowej i Geodezji; Inżynierii Mechanicznej; Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa; Nowych Technologii i Chemii oraz Instytutu Optoelektroniki.
Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału YouTube WAT. O studiowaniu w murach Akademii opowiedzą przedstawiciele władz uczelni, naukowcy i studenci. Pracownicy Działu Organizacji Kształcenia przedstawią zasady rekrutacji na studia wojskowe i cywilne. Każdy wydział zaprezentuje swoją ofertę kształcenia w ramach jednolitych magisterskich studiów wojskowych i studiów cywilnych I i II stopnia. Studenci WAT opowiedzą, dlaczego warto związać swoją przyszłość z Wojskową Akademią Techniczną. Prezentację wzbogaci film dotyczący wymogów w zakresie tegorocznych testów sprawnościowych na studia wojskowe.
Jednocześnie podczas Dnia Otwartego WAT będzie aktywny czat na kanale YouTube. Na pytania dotyczące studiów w Akademii odpowiedzą przedstawiciele m.in. Samorządów Studenckich wszystkich wydziałów, a Sekcja ds. Rekrutacji będzie dostępna również mailowo.
Zapraszamy!