Festiwal BOSS

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club.

Festiwal odbywa się w formie paneli eksperckich, dot. konkretnych dziedzin, paneli dyskusyjnych oraz prelekcji. Znane osobistości ze świata biznesu dzielą się swoją cenną wiedzą z ludźmi ambitnymi i zaangażowanymi we własny rozwój.

Głównym celem projektu jest zmotywowanie do działania uczestników, którzy mają pomysł na własny biznes, a także przekazanie młodym ludziom wiedzy, która przyczyni się w przyszłości do objęcia przez nich stanowisk kierowniczych. Nasza inicjatywa ma za zadanie aktywizować młodych ludzi do kreowania własnej kariery zawodowej oraz znalezienia życiowej pasji i przekształcenia jej w biznes. Nieprzerwanie od 18 lat, uczestnicy BOSS-a mają niepowtarzalną szansę na zdobycie wiedzy oraz umiejętności bezpośrednio od praktyków biznesu. Gośćmi Festiwalu są osoby, znane z pierwszych stron gazet, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju.

Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju. Dzięki wystąpieniom ludzi, którzy swoim życiem udowodnili, że sukces można osiągnąć ciężką pracą i determinacją, uczestnicy otrzymują praktyczną wiedzę z zakresu biznesu i rozwoju osobistego. Festiwal stwarza jedyną, tak unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku. Jest to przestrzeń, w której stykają się ludzie z różnorodnych światów, branż i grup interesów.

 

Więcej informacji znajdziesz na:
stronie internetowej,
wydarzeniu na Facebooku.