Festiwal Cyfryzacji

Festiwal Cyfryzacji to największa inicjatywa edukacyjno – technologiczna w Polsce, której głównym celem jest przybliżenie społeczeństwu wiedzy na temat nowych technologii i cyfryzacji. To czas, kiedy każdy może wejść do cyfrowego świata, poznać z bliska najbardziej innowacyjne miejsca w kraju i zobaczyć, gdzie rodzą się technologie. Epidemia na zawsze zmieni świat, jaki znamy. Nowa cyfrowa rzeczywistość na dobre zagościła w naszej codzienności. Dlatego tak ważne jest zrozumienie innowacji i czerpanie z możliwości oferowanych przez nowe technologie w naszym życiu.

 

Festiwal Cyfryzacji jest dla wszystkich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w cyfrowym świecie. Cyfryzacja to więcej niż technologia. To przede wszystkim ludzie, a jej rozwój sprzyja integracji społecznej i podnoszeniu jakości naszego życia. Dzięki niej konsumenci mogą korzystać z szybszych i bardziej efektywnych usług, firmy usprawniają modele biznesowe, a miasta zamieniają się w smart city. Każdy niezależnie od wieku i pochodzenia, powinien mieć możliwość korzystania z najnowszych cyfrowych rozwiązań. Tą misją od początku kierują się organizatorzy wydarzeń realizowanych w ramach Festiwalu Cyfryzacji. Warunkiem budowy cyfrowego społeczeństwa jest odpowiednia edukacja, a najlepszym sposobem do jej rozwoju są wspólnie podejmowane festiwalowe inicjatywy.

 

Na 10 dni Polska po raz drugi zamieni się w cyfrową stolicę Europy. To okazja do przełamania strachu przed nowymi technologiami takimi jak 5G i poznania wiodących trendów. Możliwość darmowego zdobywania przydatnych umiejętności i skorzystania z mocy internetowych zniżek.

 

Powodów, dla których powinieneś dołączyć jest wiele! Chcesz wiedzieć co na Ciebie czeka? ⬇️

 

Noc Innowacji 🚀

To prawdziwa okazja dla wszystkich, którzy z bliska chcą zobaczyć najnowocześniejsze centra badawczo-rozwojowe w Polsce oraz poznać miejsca, w których królują wyjątkowe na skalę światową rozwiązania technologiczne.

 

Cyfrowe Zniżki 🛒

Dzięki naszym partnerom w trakcie Festiwalu Cyfryzacji możecie liczyć na moc wyjątkowych okazji. Przez dziesięć dni każdy może skorzystać z przygotowanych promocji i rabatów na zakupy online sięgających nawet 50 procent.

 

Digital Shapers 🔍

Po raz kolejny poznamy laureatów Listy Digital Shapers – to wyjątkowe zestawienie wizjonerów, którzy swoimi działaniami nieustannie zwiększają innowacyjność Polski i szerzą cyfrową wiedzę.

 

Cyfrowy Bohater 🎗

Dzięki akcji charytatywnej organizowanej w trakcie festiwalu każdy może zostać bohaterem i pomóc sfinansować zakup nowoczesnego sprzętu i profesjonalnych szkoleń dla najbardziej potrzebujących osób.

 

Digital Summit 📈

To platforma współpracy i wymiany poglądów między przedstawicielami firm, światem nauki, politykami oraz liderami opinii. W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany druga edycja raportu „Technologia w służbie społeczeństwu. Czy Polacy zostaną społeczeństwem 5.0?.