Graduate Programme Day

Graduate Programme Day to cyklicznie odbywające się targi pracy, które w tym roku będą miały formę zdalną. Odbędą się 25 lutego 2021 roku na specjalnie ku temu stworzonej stronie internetowej. Głównym założeniem jest promowanie programów menedżerskich, praktyk oraz staży wśród studentów i absolwentów uczelni zarówno ekonomicznych jak i technologicznych.

Struktura Graduate Programme Day obejmuje trzy podstawowe elementy:

1. Dzień Targowy – 25.02 targi pracy odbywające się na stronie internetowej Graduate Programme Day, podczas których dowiecie się wszystkiego na temat stanowisk, na które możliwa jest aplikacja! To doskonała okazja do porozmawiania z przedstawicielami firm.

2. Wirtualne Targi Pracy – 11-25.02 platforma online umożliwiająca bezpośrednią aplikację do firm partnerskich dla studentów z całej Polski (i nie tylko!). Pamiętajcie, że Wasze zgłoszenia można przesyłać już od 11 lutego!

3. Rotation Dinner – dotychczas uroczysta kolacja z przedstawicielami firm, podczas której można w mniej oficjalnej atmosferze poznać przyszłych potencjalnych pracodawców. Teraz coś zupełnie nowego! W marcu czekają na Was warsztaty, wywiady online, konsultacje CV oraz chat z przedstawicielami firm.

Aby dowiedzieć się więcej na temat samego wydarzenia i partnerów zapraszamy na  stronę internetową: www.cemsgpd.pl , facebook’owy fanpage: https://web.facebook.com/GraduateProgrammeDay/, oraz Instagram: https://www.instagram.com/graduateprogrammeday/!