Graduate Programme Day

CEMS Club Warsaw zaprasza do wzięcia udziału w 17. edycji Graduate Promgramme Day! 

Gdzie i kiedy:
4 kwietnia – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Aula Spadochronowa 27 marca-23 kwietnia – Wirtualne Targi Pracy na stronie internetowej cemsgpd.pl oraz wydarzenia towarzyszące 

Dla kogo: Dla każdego studenta! 

Cena: Bezpłatnie 

Już w kwietniu w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się wyjątkowa 17. edycja targów Graduate Programme Day organizowanych przez CEMS Club Warsaw. 

Podczas wydarzenia studenci będą mieli okazję zapoznać się z programami menedżerskimi oraz stażami największych międzynarodowych firm z wielu branż. Partnerami tegorocznej edycji zostali m.in.: Citi, L’Oreal, Philips, Procter&Gamble. 

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do studentów studiów magisterskich, ale nie tylko! Wszyscy będą mogli zapoznać się różnymi ofertami staży, praktyk oraz programów menadżerskich, pogłębić swoją wiedzę o polskim rynku pracy, zgłębić tajniki dobrego CV, dowiedzieć się jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną i wiele więcej. GPD jest niepowtarzalną okazją do zapoznania się z potencjalnym pracodawcą i osobami rekrutującymi w wielu firmach. 

Wydarzeniami towarzyszącymi GPD będą różnego rodzaju warsztaty prowadzone przez naszych Partnerów, gdzie prelegenci ze świata biznesu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a uczestnicy nabędą potrzebne umiejętności w wybranych przez siebie branżach. Poza tym zorganizowany zostanie Rotation Dinner, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami w mniej oficjalnej atmosferze. 

Dla studentów biorących udział w wydarzeniu oprócz stref Partnerów, czeka wiele atrakcji, niespodzianek, konkursów i nie tylko! 

Zapraszamy! 

Więcej informacji znajduję się na stronie internetowej: cemsgpd.pl 

Inicjatywa została objęta patronatem Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.