I Ogólnopolska Konferencja naukowa pn. "Międzynarodowa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI w.

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji naukowej pn. „Międzynarodowa Innowacyjność  i Konkurencyjność w XXI w.”

 

I edycja wydarzenia organizowanego przez Fundację INOTECH, będzie miała miejsce 25 sierpnia 2020 roku, a cała konferencja odbędzie się w formie online. MIK-21 jest unikalnym przedsięwzięciem Fundacji INOTECH, które z pewnością wejdzie na stałe do polskiego ekosystemu konferencji naukowych, będąc miejscem wymiany opinii i spostrzeżeń oraz polem do pracy nad innowacjami i konkurencyjnością polskich rozwiązań.

 

Całe wydarzenie rozpocznie się wspólnym spotkaniem dla wszystkich uczestników oraz partnerów, następnie będzie podzielone na bloki tematyczne, które obejmują takie aspekty jak: zarządzanie, ekonomia, finanse, ekologia, prawo, nowoczesne technologie, czy innowacje. Po zakończeniu Konferencji będzie wydana monografia przez Instytut Naukowo-Wydawniczy „SPATIUM” sp. z o.o., który specjalizuje się w wydawaniu monografii naukowych i podręczników akademickich z zakresu nauk technicznych, ekonomicznych, pedagogicznych, humanistycznych i medycznych.

 

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Konferencji są dostępne na stronie internetowej www.inotech.org.pl, a zainteresowani studenci dodatkowo mogą kontaktować się z komitetem organizacyjnym MIK-21 poprzez adres mailowy: mik21@inotech.org.pl.

 

Link do informacji i formularza rejestracyjnego https://inotech.org.pl/mik-21/