Już niebawem II Akademia Dobrych Praktyk Samorządowych

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza na II edycję Akademii Dobrych Praktyk Samorządowych! Parlament Studentów RP patronuje temu wydarzeniu.

uek-adps

Konferencja ma na celu doskonalenie umiejętności miękkich członków samorządów studenckich oraz pomoc w integracji środowiska i propagowaniu rozwoju. Działania podejmowane codziennie przez samorządowców wymagają od nich nie tylko zaangażowania, ale także skutecznej komunikacji, otwartości na zmiany i gotowości do natychmiastowego działania.

Na warsztatach uczestnicy zapoznają się z dwoma różnymi stylami zarządzania grupą i metodami inspirowania jej do działania, nie za pomocą znanych technik, ale poprzez kreowanie wizerunku przywódcy, który swoją postawą motywuje do działania i zachęca do osiągania coraz lepszych wyników. Będzie to przede wszystkim możliwość pracy w grupie liderów samorządowych co da również okazję do wymiany doświadczeń i uwag. Konferencję rozpocznie debata o tematyce bliskiej każdemu uczestnikowi: „Kreowanie wizerunku samorządowca na rynku pracy”.

Termin: 17 – 19 stycznia 2014 roku
Miejsce: Kraków
Zakwaterowanie: Ibis Hotel w centrum Krakowa (ul. Pawia 15)
Koszt: 370zł/os, cena bez noclegu 160 zł.
Karta zgłoszeniowa: http://bit.ly/1fP2GqW
Prosimy o wydrukowanie, podpisanie i przesłanie zeskanowanej karty.
Plan Konferencji znajdziecie pod linkiem: http://bit.ly/19q2Qqc
W cenę wydarzenia wchodzą wszystkie punkty programu.
Relację z ubiegłorocznej edycji znajdziecie tu: www.psrp.org.pl/435/akademia-dobrych-praktyk-samorzadowych-ogolnopolska-konferencja-w-krakowie