Kto stoi za produkcją bluz PSRP?

Ciekawi jak przeprowadziliśmy cały projekt? Z kim współpracowaliśmy i czy jesteśmy zadowoleni z jakości, a co najważniejsze, kiedy planujemy kolejną sprzedaż bluz? Poznajcie sprawdzony sposób na promocję swoich samorządów oraz markę BluzUp, która wspiera nasze działania!

 

Kim jest BluzUp?

To Warszawska firma, która od 8 lat zajmuje się produkcją spersonalizowanej odzieży, ale to właśnie bluzy są ich flagowym produktem. Co ciekawe, pomysł zrodził się w 2013 roku, kiedy to właściciele, świeżo upieczeni absolwenci Frycza z Warszawy, zdecydowali się przygotować samodzielnie bluzy dla swojego liceum. Jeden projekt rozpoczął pomysł na biznes, który trwa do dzisiaj, rozwija się w szybkim tempie i do tego wspiera nasze działanie jako partner strategiczny.

 

Cel projektu:

Wprowadzenie do sprzedaży nowej kolekcji odzieży z logo, której zadaniem jest promocja Parlamentu Studenckiego wśród studentów w całej Polsce. Nie tylko w trakcie spotkań PSRP, konwentów, czy konferencji, ale również w codziennych sytuacjach – na uczelni, w pracy, czy po pracy.

 

Kolorystyka:

Jak wiadomo, naszym przewodnim kolorem jest niebieski, dlatego też zdecydowaliśmy się na 3 odcienie koloru niebieskiego i dodatkowe 2 odcienie szarości. W standardowej ofercie BluzUp posiada dwa odcienie niebieskiego – granatowy i błękitny, ale specjalnie w naszej współpracy została przygotowana dodatkowa tkanina o trzecim odcieniu niebieskiego, która reprezentuje dokładnie nasz przewodni kolor niebieski, który możecie zauważyć np. na stronie www.

 

Produkty:

Co tu dużo pisać, zobaczcie w skrócie, jakie produkty zostały przygotowane. Wszystkie produkty z wyhaftowanym logo PSRP znajdziecie tutaj: shop.bluzup.com/psrp

Zbieranie zamówień

Razem z BluzUp przygotowaliśmy dwa sposoby umożliwiające Wam złożenie zamówienia:

  • online poprzez sklep https://shop.bluzup.com/psrp, w którym mogliście bezpośrednio kupić bluzę z dostawą pod wskazany adres
  • podczas rejestracji na Krajową Konferencję PSRP w czerwcu.

 

Sprzedaż trwała dwa tygodnie, ale jak to zawsze bywa, nie wszyscy zdążyli na czas. Sporo osób chce kupić kolejne bluzy, ale w innym kolorze, dlatego startujemy z kolejną sprzedażą. Kiedy? 

 

Kolejna edycja sprzedaży

Już ruszyliśmy! Wszystkie szczegóły podamy już wkrótce na naszych social media.

 

Czas produkcji bluz

Bluzy powstają od 0 w polskiej szwalni, są personalizowane, dlatego muszą być produkowane na zamówienie. Nie jest to produkcja masowa, dlatego okres produkcji wynosi około 30 dni roboczych. Teraz pomyślicie długo? Jednak na cały proces składa się m.in. przygotowanie projektu przez grafików, wybór kolorów, dopasowanie nitek do materiałów, zaprogramowanie programów hafciarskich, krojenie materiałów, sprawdzenie jakości, szycie pokrojonych elementów, pakowanie zamówień, dostawa. Właśnie dlatego czas produkcji wynosi 30 dni roboczych.

 

Sami zobaczcie, jak wygląda praca na produkcji (klik).

 

Podsumowując: dlaczego BluzUp?

Polska robota i polska produkcja, a do tego wysoka jakość materiałów. Może zabrzmieć szablonowo, jednak jeśli będziecie stać przed wyborem partnera do realizacji Waszych bluz (co szczerze polecamy jako opcję promocji Waszej uczelni, czy wydziału), zwróćcie uwagę na te kwestie. To stanowczo produkty na lata!

 

A jeśli chcecie poznać pełną ofertę BluzUp, możecie skontaktować się z nimi na różne sposoby:

Na Facebook’u – https://www.facebook.com/BluzUp

Email: kontakt@bluzup.com

Tel: +48 733 080 840

 

Jeśli macie zdjęcia w naszych bluzach, pamiętajcie aby nas oznaczyć @parlament_studentow_rp oraz @BluzUp