Oferta Orange dla uczniów, studentów i nauczycieli

Ruszyła specjalna akcja Orange Polska wspierająca zdalną naukę. Orange Polska przygotowało specjalną ofertę dla uczniów, studentów i nauczycieli – za złotówkę miesięcznie można skorzystać z planu internetowego ze 100GB miesięcznie! Umożliwia to kod EDUFLEX. Usługę można aktywować zdalnie, a kartę SIM zamówić przez kuriera.

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj uczniowie i ich rodzice, studenci oraz nauczyciele mogą skorzystać z Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Na naukę otrzymają nawet 200 GB do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze.

Żeby skorzystać z akcji wystarczy ściągnąć na smartfon aplikację Orange Flex. Następnie wybrać dowolny plan komórkowy z określoną liczbą GB (maksymalnie 100 GB miesięcznie), przenieść swój numer lub wybrać nowy – rejestracja numeru odbywa się automatycznie w aplikacji. Ważne żeby przed wyborem metody płatności wpisać kod EDUFLEX. Na koniec zastaje aktywacja planu.

Weryfikacja użytkowników, którym przysługuje internet za złotówkę nie nastąpi na etapie aktywacji usługi. Zrobimy to w trakcie pierwszego miesiąca korzystania z Orange Flex. Wtedy poprosimy o potwierdzenie statusu uprawniającego do skorzystania z akcji np. w przypadku uczniów i studentów będzie to podanie numeru legitymacji, a nauczycieli – potwierdzenie zatrudnienia.

Z internetu w Orange Flex za złotówkę można korzystać na smartfonie, tablecie i komputerze. Po aktywacji usługi Orange Flex są dwa rozwiązania. Pierwsze – zamówić w aplikacji bezpłatną dodatkową kartę SIM, którą należy włożyć do tabletu lub modemu i wtedy można korzystać z numeru zarówno na telefonie, jak i innych urządzeniach. Drugie – jeśli ktoś będzie chciał korzystać jedynie z internetu, wystarczy że główną kartę SIM włoży do tabletu czy modemu.
Użytkownicy Orange Flex będą potrzebowali nowej karty SIM jeśli aktywują nowy numer lub przenoszą go od innego operatora (klienci przenoszący numer z innych ofert Orange – w tym nju, nie potrzebują nowej karty SIM). Prosimy, aby kartę SIM zamówić poprzez kuriera, co w tym momencie jest najbardziej wygodne i bezpieczne. Kurier jest darmowy. Ponadto jeśli ktoś posiada telefon obsługujący technologię eSIM, nie musi zamawiać karty. W kilka minut aktywujesz eSIM w aplikacji.
W tej chwili z tej opcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Orange Flex. Dla obecnych użytkowników – uczniów i ich rodziców, studentów i nauczycieli, przygotowujemy inne rozwiązanie. Poinformujemy o nim w najbliższych dniach.
Orange Flex jest wyjątkową usługą komórkową, w pełni cyfrową i bezpieczną. Wszystko odbywa się poprzez intuicyjną aplikację bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie istotne w czasie trwania pandemii. Co istotne w Orange Flex nie ma długoterminowych umów.

Regulamin nowej akcji dla uczniów i ich rodziców, studentów, doktorantów oraz nauczycieli jest dostępny na stronie www.flex.orange.pl