Podsumowanie szkoleń z praw i obowiązków szkolenia w roku akademickim 2019/2020

Każdego roku członkowie samorządów studenckich, we współpracy z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, przeprowadzają szkolenia z praw i obowiązków studenta. W spotkaniach biorą udział najczęściej osoby, dopiero wkraczające w meandry życia studenckiego. To oni, pod okiem koleżanek i kolegów, poznają zasady, panujące w uczelniach. Tak też było i w tym roku akademickim!

Publikujemy zatem raport z realizacji szkoleń z praw i obowiązków studenta w roku akademickim 2019/2020, który został przygotowany przez Komisję ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia. Materiały źródłowe stanowiły sprawozdania, przesłane przez samorządowców z całej Polski, za które bardzo serdecznie dziękujemy!
Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy dumni, ponieważ, wspólnie z niespełna 500 samorządowcami z całej Polski, przeszkoliliśmy aż 74 747 studentów! To rekordowy wynik, który napawa nas radością i optymizmem. Oby tak dalej!
Miłej lektury!

[pdf-embedder url=”https://psrp.org.pl/wp-content/uploads/2020/06/Szkolenia-z-praw-i-obowiązków-2019-2020.pdf” title=”Szkolenia z praw i obowiązków 2019-2020″]