Sprawozdanie roczne władz PSRP

logo stemel copyW związku z zakończeniem pierwszego roku kadencji 2015-2016 prezentujemy sprawozdanie władz Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej za rok 2015.

Na stronach sprawozdania znalazły się szczegóły działań organizacji w pierwszym roku kadencji nowych władz, na których czele stoi Mateusz Mrozek – przewodniczący PSRP. W publikacji znalazły się także informacje na temat projektów PSRP, takich jak #BliżejWas, Akademia PSRP, #LepszyRegulamin i Studencki Projekt Nowelizacji.

Prezentujemy również sprawozdanie Mateusza Mrozka, dotyczące stopnia realizacji programu wyborczego.

Za przygotowanie dokumentów odpowiadał zespół władz wykonawczych organizacji i pracownicy biura PSRP. Sprawozdanie jest do pobrania poniżej.

[ct_button id=”button_86″ size=”big” solid=”0″ link=”http://www.psrp.org.pl/wp-content/uploads/2016/02/Publikacja_Sprawozdanie-I-rok-kadencji.pdf” icon=”” arrow=”1″ color=”#” css_animation=”” animation_delay=””]Sprawozdanie PSRP za rok 2015[/ct_button]

[ct_button id=”button_86″ size=”big” solid=”0″ link=”http://www.psrp.org.pl/wp-content/uploads/2016/02/Publikacja_Realizacja-programu-wyborczego_MM.pdf” icon=”” arrow=”1″ color=”#” css_animation=”” animation_delay=””]Stopień realizacji programu wyborczego[/ct_button]