Stwórz rozwiązanie, które zmieni rynek finansowy!

Stań się częścią wyjątkowej inicjatywy i dołącz do maratonu programowania Supervision_Hack. Już 21-23 października śmiałkowie z całej Polski staną w szranki, aby stworzyć rozwiązanie zmieniające polski rynek finansowy. W ciągu dwudziestu czterech godzin, uczestnicy wydarzenia odpowiedzą na wyzwania z zakresu finansowo-technologicznego oraz cyberbezpieczeństwa. Łączna pula nagród dla najlepszych zespołów wynosi 120 000 złotych. Wydarzenie swoim patronatem objął Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym wydarzeniu uczestnicy będą prezentować efekty swojej pracy w dwóch kategoriach:

  • KarateKIID – analiza kluczowych informacji dla inwestorów z wykorzystaniem NLP
  • Catch them all – mechanizm detekcji stron phishingowych

Po wykonaniu obu zadań jury wyłoni po 3 zwycięskie drużyny. Łączna pula nagród wynosi 120 000 złotych.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków, a nawet socjologów. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w zespołach złożonych z maksymalnie 6 osób. Ci z uczestników, którzy nie mają zespołu, będą mogli stworzyć drużynę na kanale Discord. Każdy biorący udział w hackathonie może liczyć na wsparcie specjalistów, dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia. Mentorzy pomogą nie tylko od strony technicznej, ale także posłużą radą w kwestii sposobów wdrażania pomysłów w poszczególnych zadaniach.

Dołącz do hackathonu i czerp wiedzę!

Supervions_hack to nie tylko hackathon – to również bogata agenda webinarów tematycznych, warsztaty z prezentacji publicznej oraz potężna dawka wiedzy w pigułce. Wszystko to ma służyć za inspirację uczestnikom wydarzenia. Nie zabraknie także dodatkowych aktywności, konkursów i networkingu

Więcej informacji na stronie internetowej.

Śledź Superviosn_Hack!

Facebook: https://www.facebook.com/Supervisionhack
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/supervision-hack/
Twitter: https://twitter.com/SupervisionHack