Szkoła Trenerów PSRP – Rejestracja ruszyła!

Chcesz zostać szkoleniowcem? A może Twoi koledzy z samorządu mają predyspozycje do bycia taką osobą? Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie “Szkoła Trenerów PSRP”! Właśnie ruszyła rejestracja uczestników.
Wydarzenie składa się z trzech zjazdów w dniach: 20-21 sierpnia, 10-11 września, 24-25 września, podczas których uczestnicy zdobędą niezbędne kompetencje, aby móc szkolić innych! Miejscem szkolenia będzie miasto Kraków.
Koszt całego turnusu (w tym certyfikowane szkolenia, noclegi, wyżywienie, certyfikat ukończenia szkoły, materiały szkoleniowe oraz promocyjne) wynosi 2500 zł. Istnieje możliwość, aby opłatę rozliczyć korzystając na przykład z dofinansowania z uczelni.
Liczba miejsc jest ograniczona: Formularz zgłoszeniowy
Oferta szkoleniowa:
Fundamenty Trenera
W trakcie szkolenia przejdziemy z Trenerami przez cały proces szkolenia od Budowania Bezpieczeństwa i Zaufania w grupie szkoleniowe, badanie potrzeb, ustalanie zasad, poprzez wywieranie pierwszego wrażenia i spojrzenie na proces szkoleniowy w sposób systemowy i procesualny, aż po maksymalizację efektywności działań korzystając z wiedzy o Andragogice i Neuropedagogice.
Planowanie i Metody szkoleniowe
W trakcie szkolenia przejdziemy z Trenerami przez proces właściwego planowania procesu szkoleniowego ze skupieniem na celu szkolenia i efektywności działań. To szkolenie to także przedstawienie wielu narzędzi szkoleniowych które umożliwia realizację wielu szkoleń i urozmaicą zasoby ćwiczeniowe Trenerów uczestniczących w szkoleniu.
Autoprezentacja Trenera
W trakcie tego szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenie siebie w sytuacji autoprezentacji i prowadzenia fragmentu szkolenia. Każdy uczestnik będzie miał okazję wystąpić i otrzymać informację zwrotną. W trakcie szkolenia Prowadzący pokaże także technik radzenie sobie z nadmiernym stresem i dbaniem o głos.
Zakłócenia w procesie szkoleniowym
W trakcie tego szkolenia uczestnicy poznają metody radzenia sobie z pojawiającymi się w trakcie szkoleń zakłóceniami płynącymi od grupy, pojedynczych osób i samego trenera. Przepracujemy najczęściej pojawiające się zakłócenia a każdy uczestnik będzie miał możliwość sprawdzić się w sytuacji zakłócenia i otrzymać informacje zwrotną nad czym powinien pracować.
❗️Egzamin końcowy❗️
Każdy z uczestników musi przystąpić do egzaminu końcowego celem uzyskania certyfikatu potwierdzającego nabycie kompetencji. Aby uzyskać certyfikat konieczne jest uczestniczenie w co najmniej 80% planowanych zajęciach.
Masz pytania? Napisz do nas na adres: szkola.trenerow@psrp.org.pl